اصول فنگ شویی در چیدمان منزل
58 بازدید | 1397/10/09 09:28:50 ق.ظ

اصول فنگ شویی در چیدمان منزل

 فنگ شویی یک هنر چینی است که از زمان باستان ، به طور تقریبی 3000 سال پیش رایج شده است. شاید با وجود رایج شدن این هنر در چند سال اخیر شما هم جزء کسانی باشید که ندانید کار اصلی فنگ شویی چیست؛ کار فنگ شویی در واقع متعادل نگه داشتن انرژی هر محیطی بر اساس علم است، حال این محیط می تواند خانه، محل کار یا هرجای دیگری باشد. در این مقاله قصد داریم روش های استفاده از فنگ شویی در چیدمان وسایل منزل را به شما آموزش دهیم، همچنین می توانید با خواندن مقاله ی (اصول کلی چیدن وسایل در خانه های امروزی) اطلاعات بیشتری راجع به چیدمان وسایل منزل کسب کنید. برای  داشتن زندگی پر انرژی تر با ما همراه باشید..


اصول فنگ شویی

استفاده از چشمه فنگ شویی

از آنجایی که آب نماد ثروت است با توجه به قوانین فنگ شویی می توانیم آب نماها را به عنوان یکی از نمادهای جذب انرژی در منزل استفاده کنیم.بهترین مکان برای نصب آبنماها نزدیک درب های ورودی منزل است، همچنین میتوانیم آبنما ها را در محیط های خارجی مثل حیاط خانه هم استفاده کنیم.

به یاد داشته باشید که یکی از مهمترین اصول فنگ شویی عدم هدر رفتن آب است، اگر در منزل شیرهای آب در حال چکه دارید حتما آنها را تعمیر کنید، در واقع چیزی که فنگ شویی روی آن تاکید دارد این است که جریان آب به معنای شانس و اقبال است؛ وقتی آب نماها نزدیک درب ورودی باشند به این معناست که شانس و اقبال به سمت زندگی شما سرازیر می شود.

نصب تابلوهایی که نقاشی دریا هستند، یا از آب در آنها استفاده شده توصیه نمی شود.

.همچنین اگر در منزلتان از آینه استفاده میکنید توصیه میشود که آنها را در ارتفاع پایین نصب کنید.

 

بازارمبل ملایر

 

 

نوشته شده توسط : احمد غیاثوند
منبع : www.iranazin.com
مقالات پیشنهادی
بهترین رنگ پرده برای دکوراسیون منزل

رنگ پرده جزیی از دکوراسیون داخلی منزل است که اگر به درستی انتخاب شود، نمای خانه ی شما را متفاوت می کند

55 بازدید | چهارشنبه 5 دی 1397
×

برای حذف محصول از سبد تعداد آنرا برابر با 0 قرار دهید.با کلیک بر روی دکمه ی Choose File می توانید عکسی برای سفارش خود ضمیمه کنید